Маршрут "Мукачівські Пагорби"

Маршрут "Мукачівські Пагорби"

Основний трек починається з села Чинадійово та охоплює північно-східну частину Мукачівського району. Профіль траси максимально наближений до гірського: постійні підйоми та спуски не дадуть вам скучати.

Поблизу Мукачево проїжджаємо г.Кендерешівка, на якій обладнано оглядову площадку та встановлено пам'ятник, приурочений на честь того, що саме з цього місця у 1896 році були намальовані ескізи великої панорамної картини всесвітньо відомого художника Арпада Фесті “Прибуття угорців”.

Від села Верхній Коропець починається плавний підйом на перевал в районі села Бабичі. Покриття дороги досить різноманітне, від чудового асфальту до австрійської бруківки. Тут можна як добре навалювати, так і спокійно їхати, насолоджуючись видами та дихаючи чистим карпатським повітрям.

Наступна, найцікавіша частина маршруту знаходиться між селами Вільховиця, Брестів та Пасіка. Це справжня гірська лісова дорога! По буковому лісу вздовж жвавого потічка, мощена камінням, ну і звичайно з набором висоти! А нагородою для тих хто здолав цей підйом, буде прекрасний краєвид з висоти 550 метрів на долину річки Латориця та Боржавський хребет! 
Ця ділянка також цікава тим, що дозволить потренувати вправність при їзді по кам’яній дорозі вверх, а також підвищити майстерність спуску на гірському рельєфі.

Сумарно трек має 1300 метрів набору висоти та довжину 80 км, з яких перші та останні 20 це розігрів та закатка по умовній рівнині, а інші 40 - основа маршруту. 
Цілком підходить для категорії “Спорт”. 
Для “Здоров’я” в цей день зробимо трансфер. Є можливість прибрати деякі ділянки в залежності від рівня підготовки.