Пакет учасника

Пакет учасника

Ще одна цікавинка кемпу - пакет учасника.

 

Завдяки підтримці спонсорів та партнерів, ми створили для вас набір, який стане у нагоді не лише на зміні, але і у повсякденному житті.

 

 

І ось що в нього входить:
-футболка з якісного матеріалу та логотипом кемпу. Ви вже могли її бачити, просто неймовірна! :)

-невеликий ремонтний набір, в який входять: лопатки, латки, клей та коробочка, яку можно доповнити за смаком
-крила від Funguard. Переднє, яке буде захищати не лише найвразливішу частину вилки -  покриття ніг, а також і ваше обличчя від потрапляння цілющого карпатського бруду. Заднє - збереже памперс сухим, а спину чистою :)


-парафінове мастило Squirt, маленька баночка - кращий варіант для проби альтернативного способу змащення ланца
-крем для вашої дорогоцінної гузички Chamois Butt'r Ukaraine, зробить виїзди більш комфортними. Спробуєте, і зрозумієте чого вам весь час не вистачало :)


-невеликий ознайомчий набір спортивного харчування від Nutrend. Зможете спробувати основні пропозиції і обрати для себе найсмачніші :)


-водонепроникний чохол для телефону. Стане у нагоді в дощову погоду та для закордонних виїздів. Сюди зручно покласти все необхідне: покласти паспорт, страховку, гроші та телефон.
-невеликий ремонтний набір, в який входять: лопатки, латки, клей та коробочка, яку можно доповнити за смаком
-невеликим бонусом стане сертифікат на 50грн від магазину MtbStock, за який ви зможете обрати собі будь-що з їх асортименту ;)
-і замикає цей парад сюрпризів зручна та практична сумочка з логотипом кемпу, яка повноцінно замінить поліетиленові пакети при щоденних походах у магазин