Про кемп

 

З 13 по 19 вересня запрошуємо вас на унікальну зміну  Лопушанка Кемп! 

 

Цього разу окрім фанових маршрутів Закарпаття ми пропонуємо прийняти участь в найкрутішому марафоні східної Словаччини, Kosice Singletrack Maraton  який, до того ж, цього року є етапом кубку світу з марафону!

 

 

Найцікавіша категорія має трасу 77 кілометрів, мінімум 40 з яких, це фанові сінгли та лісові доріжки! Також є дистанції 47 та 22 кілометри.

А якщо стисло, то рівень траси і самої організації настільки високий, що вам гарантовано захочеться прийняти участь у цьому святі знову! В порівнянні з вітчизняними стартами,  змагання у Кошице то інший Всесвіт!

А якщо стисло, то рівень траси і самої організації настільки високий, що вам гарантовано захочеться прийняти участь у цьому святі знову! В порівнянні з вітчизняними стартами,  змагання у Кошице то інший Всесвіт!

 

На додаток, окрім марафону, який відбудеться у суботу, 14 вересня, у програмі кемпу заплановані ще два дні катань по унікальним  та неймовірно цікавим трейлам навколо міста Кошице! Це, як правило, спеціально побудовані для гірських велосипедів сінглтреки.

 

Як завжди, по силам та вподобанням, ділимось на дві групи і кожна катає у супроводі окремого інструктора.

 

Після повернення на базу у Лопушанку на вас буде чекати день відпочинку та ще два дні фанового катання по новим закарпатським маршрутам!

 

Розклад кемпу:

13.09 - заїзд у Лопушанку, погрузка в машини та трансфер в готель у Словаччину

14.09 - участь у Kosice Singletrack Maraton

15-16.09 - катання по найцікавішим трекам у передмісті Кошице в супроводі інструкторів, увечері трансфер на базу в Лопушанку

17.09 - день відпочинку. Баня, екскурсія, тощо.

18-19.09 - виїзд на цікаві маршрути у супроводі інструкторів. Роз'їзд учасників.

 

 

Area Chart

Наша ціль зробити ваш відпочинок активним та насиченим, показати цікаві веломаршрути Закарпаття, покращити навички їзди на велосипеді по гірському рельєфу.

Group

 

Учасниками нашого кемпу можуть бути як аматори з мінімальними підготовкою та навичками їзди на велосипеді, так і більш досвідчені райдери, які хочуть покращити свої результати. Поділ на окремі групи “Здоров’я” та “Спорт” дозволить усім комфортно кататись. Мінімальні вимоги до учасників: наявність контактних педалей та пробіг у 2019 році 400 кілометрів. Дуже бажано мати закордонний біометричний паспорт для можливості виїзду на маршрут “Інший Вимір” у Словаччину.

 

Briefcase

Формат кемпу - зміна сім днів або скорочений триденний тур.

Calendar

 

Програма зміни включає в себе шість виїздів, та день відпочинку. Оптимальний варіант, якщо хочете на тиждень відволіктись від буденних справ та зануритись у катання на велосипеді і відпочинок!


У турі пропонуємо три повноцінні виїзди по найцікавішим маршрутам. Проходить з п’ятниці по неділю та розрахований на тих, хто не може собі дозволити тижневу відпустку

Cab

 

Маршрути виїздів не повторюються та відповідають погодним умовам. Намагатимемося якнайбільше використовувати гірські дороги з твердим покриттям, поменше навантаженого автомобілями асфальту. Для цього передбачено мінімум три трансфери у межах області поближче до цікавих маршрутів, зокрема Полонина Руна, водоспад Воєводин, треки Ужгорода та Мукачево. І звичайно ж, маршрут “Інший Вимір” у Словаччині! (за наявності біометричних паспортів або візи у учасників)

 

Male

Завдяки наявності двох інструкторів, можливе розділення учасників під час виїздів на дві групи “Спорт” та “Здоров’я”, по силам та вподобанням.

Tachometer

 

Група “Спорт” матиме маршрути більшої протяжності та набору висоти.

Heartbeat

 

Траси “Здоров’я” будуть спрощеними, але по максимуму захоплять найцікавіші частини маршрутів “Спорт”.

Road

 

Сумарна довжина шести маршрутів “Спорт” пропонується 400 км, набір висоти близько 6000 метрів.

У категорії “Здоров’я” можливі маршрути від 20-30 кілометрів в день, в залежності від середнього рівня підготовки учасників.

Але все ж, остаточна програма виїздів та їх складність визначається для кожної зміни окремо, в залежності від фізичної форми та уподобань учасників кожної групи.

Bicycle

 

Увага! Наявність двох інструкторів гарантується за умови реєстрації не менше п’яти учасників у зміні та семи учасників у турі.

Якщо кворум не набирається, захід відбувається з одним інструктором та групою (“Здоров’я” або “Спорт”) з більшою кількістю учасників. Потенційним учасникам групи що не відбулась, ми пропонуємо інші варіанти участі або повертаємо передплату.

Hotel

 

Проживання типу хостел у садибі в селі Лопушанка Свалявського району. Кімната на чотири місця, ще чотири місця у великому залі. Wi-fi, кухня, теплий душ.

У порівнянні з минулими змінами знято ліміт на використання води, окрім будинку буде доступний другий повноцінний туалет у гаражі а також з’явиться можливість мити велосипеди автомобільною мийкою.

 

Tea

Базове харчування входить у вартість та не включає в себе десерти та інші смаколики до чаю.

Beer

 

У день відпочинку - баня та екскурсія в Сваляву.